poniedziałek, 12 listopada 2018

Żel ziołowy do higieny intymnej „Mydlnica lekarska” - Fitomed

Witajcie Kochani!
Weekend przedłużony o jeden dzień i takie poniedziałki to ja lubię. Wprawdzie jutro już normalnie wstaję do pracy ale i tak będzie to krótszy tydzień więc zleci mi bardzo szybko. Tematem dzisiejszego wpisu jest ziołowy żel do higieny intymnej mydlnica lekarska z Fitomed. Sama marka jest mi doskonale znana ale nie pamiętam czy miałam coś od nich do mycia okolić intymnych, a żel otrzymałam w prezencie od mojej kochanej Anuli. Niedawno go wykończyłam i muszę się rozglądnąć za czymś nowym bo o dziwo w zapasach nie posiadam żadnego żelu do higieny intymnej, obecnie myję się naturalnymi mydłami, a zwykłe żele do mycia ciała również wykończyłam. Znów zaczęłam zużywać zapasy i nie zapeszając naprawdę całkiem nieźle mi to idzie.

piątek, 9 listopada 2018

Peeling kawowy Exotic - Bare Care

Witajcie Paskudy :)
Wreszcie mamy piątek, czyli chyba jeden ulubiony dzień tygodnia dla większości osób. Ten weekend będzie o tyle lepszym dniem że mamy go o jeden dzień przedłużony. Dziś na tapecie kolejny peeling, a jednocześnie ostatni. Przynajmniej jeżeli chodzi o sypkie i kawowe. Od Bare Care miałam w posiadaniu dwie wersje, jedną pełnowymiarową o wariancie egzotycznym i miniaturke kokosa.

środa, 7 listopada 2018

LIQ CR Serum Night 0.3% Retinol SILK

Witajcie Robaczki :)
Mamy środek tygodnia, a ja sama wstałam dzisiaj z rewelacyjnym humorem i to chyba dlatego że po raz pierwszy od dawna wreszcie się wyspałam. Wczoraj padłam już o 20:00 i spałam 8 godzin i tak jak mówią jest to idealna ilość czasu aby dokładnie się zregenerować. Dzisiaj mam dla was serum z retinolem 0.3% od  Liq pharm i jest to kolejny serum z tej firmy które miałam okazję wypróbować. Wcześniej mogliście poczytać o:

Jeśli chodzi o kosmetyki z retinolem to nie przypominam sobie abym wcześniej używała kosmetyków z tym składnikiem.

poniedziałek, 5 listopada 2018

Podkład mineralny rozświetlająco-wygładzający MYTHIQUE CHARM - LORIGINE

Witajcie Kochani ❤
Jak po weekendzie? Mi minął nieubłaganie szybko ale bardzo przyjemnie, a sama pogoda jak na listopad jest naprawdę piękna! Podobno ma się jeszcze utrzymywać przez bardzo długi czas i mam nadzieję że tak będzie. Dzisiaj mam dla was recenzje podkładu od Lorigine. Jeśli chodzi o samą firmę Lorigine poznałam ją już rok temu w listopadzie na warsztatach, które odbywały się w Krakowie. Już wtedy miałam możliwość poznania kilku produktów, a na warsztatach mogłam sobie wykonać makijaż wszystkimi kosmetykami jakie mają tylko dostępne u siebie w ofercie.

piątek, 2 listopada 2018

D'RAN - Spot & Skin Brightening Rozjaśniający & Wonder Hwangto Cream

Witajcie Słoneczka!
Czy Wy również dzisiejszy dzień spędzacie w pracy tak jak ja czy macie przedłużony weekend? Zazwyczaj w Wszystkich Świętych jest deszczowa pogoda, a jednak w tym roku było naprawdę bardzo przyjemnie. Dziś mam dla was dwa kremy z czego rozjaśniający używałam ja, a drugi moja mama. Opakowania są ogromne bo mają aż po 100g produktu, czyli dwa razy większa pojemność niż klasyczny krem do twarzy.