środa, 19 września 2018

Kolagenowe serum i krem do twarzy ze złotem na dzień i na noc - GlySkinCare

Witajcie Kochani!
Jak wasze dzisiejsze samopoczucie? Patrząc w kalendarz nie mogę uwierzyć że za 1.5 tygodnia wrzesień dobiegnie końca. Czas dosłownie przecieka mi między palcami! Dziś mam dla was recenzje kosmetyków GlySkinCare z 24k złotem. Serum miałam już w marcu, natomiast czekało w zapasach na odpowiedni moment, kiedy w połowie sierpnia dotarły do mnie dwa pozostałe kosmetyki z tej linii stwierdziłam że to będzie idealna okazja aby taki zestaw przetestować. Serum już dawno zużyłam, natomiast pozostałe dwa kremy w dalszym ciągu są w użyciu.

poniedziałek, 17 września 2018

Equilibra - nawilżający szampon aloesowy

Witajcie Kochani!
Jak wasze nastroje? Weekend był udany? Ja kolejną niedzielę spędziłam na lenistwie i wyszłam z łóżka tylko dwa razy :P aby zrobić rano śniadanie i później aby przygotować obiad. Tak to leżałam cały dzień i nie mam przez to wyrzutów sumienia. Dziś kolejny produkt z Equilibra, jednak tym razem nawilżający szampon aloesowy.

sobota, 15 września 2018

Mydło stacja - hydrolat z szałwi lekarskiej

Witajcie Perełki!
Dziś wyjątkowo wpis pojawia się w sobotę, miałam go robić wczoraj ale są sprawy ważne i ważniejsze! A w obronie przyjaciół trzeba stawać murem, a inne rzeczy mogą być odsunięte na bok. Dziś mam dla was hydrolat z szałwi lekarskiej od Mydło Stacji. Jest to ich pierwszy produkt który miałam mozmożliwość poznać. Wiktoria założycielka firmy na jednym z spotkań Blogerek prowadziła warsztaty i opowiedziała nam o swoich produktach i o tym skąd wziął się taki, a nie inny pomysł na założenie własnej firmy z kosmetykami naturalnymi. To właśnie od niej każda z nas dostała upominek :)

środa, 12 września 2018

Adriona devil's claw - żel do nóg i ciała

Witajcie!
Dziś na tapecie recenzja pierwszego kosmetyku prosto z Chorwacji! Kupiłam go bo mi się spodobał wizualnie, a że samą formułe ma dość unikatową no to tym bardziej stwierdziłam że będzie to fajny produkt do opisania na blogu! Na nasze cenowo wychodził coś w granicach 20zł/250ml. Więc jak na żel to nie powiedziałabym aby był specjalnie tani.  Kupiłam go w markecie, który znajdował się po drugiej stronie ulicy, naprzeciwko domu w którym mieszkaliśmy. Zarówno ten żel jak i wszystkie inne kosmetyki z Chorwacji kupiłam na dziale produktów naturalnych.

poniedziałek, 10 września 2018

Peeling Ananas - Mewa

Witajcie Kochani!
Jak wasz weekend? Ja muszę przyznać że całą niedzielę spędziłam w łóżku oglądając filmy. Niby nic nie robiłam, a i tak jestem jakoś zmęczona. Przez to że robię się coraz chłodniej to zdecydowanie ciężej się rano wstaje. Najchętniej wzięłabym jeszcze jeden urlop i pojechała do jakich ciepłych krajów. No ale niestety będzie trzeba poczekać. Dzisiaj mam dla was recenzja kolejnego peelingu, który zakupiłam w marcu na Krakowskich targach Ekotyki. Za dwa tygodnie będzie kolejna edycja targów na którą oczywiście planuję iść, natomiast najpierw muszę sobie sprawdzić dokładnie jakie marki się tam pojawią i sporządzić listę produktów które chciałabym kupić. Dopiero wtedy będę myślała czy faktycznie opłaca mi się iść bo z własnego doświadczenia wiem że pieniążki idą tam jak woda i bez konkretnej listy można delikatnie popłynąć.