Wish List

Wish list - zrobiłam to! listę swoich największych chciejstw kosmetycznych i nie tylko. Wszystko o czym marzę, czego pragnę i co chcę w jednym miejscu. Każdy z nas ma jakieś swoje zachcianki i małe marzenia do spełnienia, spore grono osób tworzy tego typu listy i wreszcie nastała pora i na mnie! Zdecydowałam że i ja będę miała swoją taką listę. Jeśli któreś z moich chciejstw znajdzie ulokowanie w moich 4 ścianach to sukcesywnie będę go stąd usuwać i pewnie dodawać nowe. Postanowiłam że najlepiej będzie pokazywać listę markami, chociaż zastanawiałam się czy nie zrobić tego kategoriami.

IOSSI
Markę poznałam na targach naturalnych kosmetyków i bardzo polubiłam, w zasadzie miałam dwa produkty które się sprawdziły ale pragnę więcej.


E-FIORE
Nie przypominam sobie abym kiedykolwiek coś miała, jednak markę kojarzę z blogów i instagrama. W swoim asortymencie ma sporo produktów które mnie bardzo mocno kuszą.


MANUFAKTURA NATURA
Przede wszytkim marka zwróciła moja uwagę na siebie przez peelingi, które jak wiecie kocham. W zasadzie miałam na liście tylko dwa produkty... Jednak przeglądając ofertę... no cóż :P
TRAWIASTE
Marka również znana mi jedynie z blogów i nie ukrywam że też dość mocno mnie intryguje. W zasadzie to wina dziewczyn... to one mnie kuszą :P
SVOJE
Z marki maiłam jedynie maseczki, szczególnie mango przypadła mi do gustu! Klasycznie chciałabym hydrolaty i z pewnością te z listy kiedyś kupię. Najbardziej kusi mnie kremowy olejek myjący i zestaw.
LA-LE
Markę również poznałam na targach i pokochałam. Tanie kosmetyki z dobrym składem. Miałam ich mnóstwo i chcę więcej.
SENKARA
To kolejna marka którą poznałam na targach naturalnych kosmetyków, miałam kilka produktów i chętnie poznam więcej.
SZMARAGDOWE ŻUKI
Markę również spotkałam na targach ale nic nie kupiłam. W sumie to nie wiem dlaczego?? Wzdycham do nich, bardzo mocno.
LAWENDOWA FARMA
ALKEMIE
Nie miałam jeszcze nic ale z pewnością coś sobie kupię. Asortyment ogromny ale najbardziej kuszą mnie te produkty:
NOWA KOSMETYCZKA
Podpatrzyłam u Anusi i wiem że chce! ceny mają fajne, a jak Ania coś chce to musi być dobre!
ADALOU NATURALS
Gdyby nie moje kochane iskierki marki pewnie bym nie znała do dziś mają super produkty do twarzy i włosów. Dopiero się poznajemy.
AVALON ORGANICS
Tą marką zaczęłam się interesować przez Agę i jeszcze nic nie miałam, najbardziej zainteresowała mnie seria z witaminą C, a osoby które mnie dobrze znają doskonale wiedzą że ją uwielbiam w kosmetykach.
ASOA
Kolejna marka kosmetyków naturalnych, którą poznałam na jednych z targów kosmetycznych. Miałam może 2 produkty i  były przyjemne. Ponieważ od jakiegoś czasu coraz częściej sięgam po naturalne produkty, to z przyjemnością wypróbowałabym te.
OFIGA
Mają fajne nazwy i boskie etykiety, które mocno do mnie przemawiają, w sumie to chyba chciałabym wszystko :D ale nie przesadzajmy jak mawiał ogrodnik ;)
CZARSZKA
Przymierzam się już od jakiegoś czasu, nigdy nie mogę się zebrać aby coś kupić. W zasadzie to chciałabym spróbować wszystkie balsamy do demakijażu i maseczki.
SKIN 79
Miałam kilka produktów i z każdego byłam zadowolona mniej lub bardziej. Jest kilka produktów z mojej listy, które od dłuższego czasu mam w planach przetestować. 
THE ORDINARY
Chce prawie wszystko, natomiast te co najbardziej są w pierwszej kolejności, kilka usunęłam bo zamówiłam 😃
MISZ MASZ :)
To taki zbór różnych marek z których mnie interesują jedynie pojedyncze (prawie pojedyncze) produkty :)

.....cała reszta pisze się jeszcze.... :P

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

PROSZĘ - NIE SPAMUJ!! TRAFIĘ DO CIEBIE, TO NIE JEST MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ, JEŚLI W KOMENTARZU UMIEŚCISZ JAKIKOLWIEK LINK Z PEWNOŚCIĄ TRAFI ON DO SPAMU. JA SZANUJĘ CIEBIE, A TY USZANUJ MNIE!